Magazynowe wózki niskiego podnoszenia

Elektryczne wózki magazynowe to uniwersalne urządzenia znjadujące zastosowanie w magazynach o różnorodnej charkterystyce elektryczne wózki magazynowe OMG idealnie sprawdzają się podczas komisjonowania, jak i sztaplowania.

Zastosowanie podnośnika operatora ułatwia rozdzielanie towaru na regałach począwszy od najniższych po ostatnie poziomy magazynowania.

Idelane do pracy przy załadunkach i rozładunkach samochodów ich niewielkie i kompaktowe kształty umożliwiają efektywną pracę 
w magazynach o ograniczonej powierzchni.

<< powrót

316 KN-C ac

Ręczny wózek paletowy z masztem. Łączy w sobie tradycyjne funkcje elektrycznych wózków paletowych (1600 kg pojemność), możliwość podnoszenia ładunku (1000 kg nośność) do 1.485 mm (od ziemi). Może być używany przy podnoszeniu/pakowaniu i układaniu (np. w stosy). Doskonale sprawdza się w magazynach o ograniczonej powierzchni i odległości do bezpiecznego ładowania i nakładania obciążenia/sztaplowania. W wersji KN-M wysokość podnoszenia wynosi 760 mm, obciążenie masztu: 800 kg, jest idelanym rozwiązaniem w obsługiwaniu pojendyńczych ładunków. Przyciski rozmieszczone po obu stronach, dzięki operator z łatwością może lepiej wyczuć/ocenić poziom obciążenia wpływający na podnoszenie i opuszcanie, a ponadto wpływ na poprawę i zmniejszenie ryzyka wad/zwyrodnień aparatu kostno-mięsniowy/ruchowy.

Specyfikacja

Model: 316 KN-C ac
Udźwig: 1600 kg
Podnoszenie: 1485 mm
Zastosowanie: Wewnętrzne